کنفرانس طرفداران شادمهر عقيلی

با عرض سلام وخسته نباشيد به تمامي دوستداران شادمهر عقيلي

امروز برابر با پنجشنبه26 تير 1382 ،17 جولاي 2003دومين كنفرانس بين دوستدارن و طرفداران شادمهر عقيلي بر گزار شد.اين كنفرانس كه همانطور كه از قبل مشخص شده بود فقط بحث و تبادل نظري بين طرفداران شادمهر بود و شادمهر عقيلي در اين كنفرانس حضور نداشت.

اين كنفرانس كه با مديريت دوست عزيزم آقاي يوسف شاه پذير انجام شد از حدود ساعت 30/7بعد از ظهر به وقت تهران برگزار شد و دوستان هر كدام شروع به صحبت كردند و با نظم خاصي در يك محيط صميمي و گرم كارهاي شادمهر را از نظر خود مورد بررسي قرار دادند

در اين كنفرانس اعلام شد كه آلبوم جديد شادمهر عقيلي با آثاري زيباتر از آلبوم قبلي (خيالي نيست) در راه است كه هنوز نام آن مشخص نيست ولي كل كارهاي اين آلبوم انجام شده ودر حال آماده سازي پاياني مي باشد وحتي ويدئو موزيك هايي نيز از اين آلبوم جديد در حال ساخته شدن است.

و در مورد كنسرت شادمهر .اين كنسرت شادمهر تا 2 ماه ديگر احتمالا برگزار خواهد شد و اين كنسرت از آلبوم جديد وي خواهد بود . شادمهر عقيلي اين هنرمند عزيز پيغامي براي طرفدارن خود راجع به مسائل پيش آمده و صحبتهاي نا خوشايند مخالفان وي به او نسبت داده اند داده بود كه اين پيغام را احتمالا خود ايشان در گست بوك سايت خيالي نيست مي نويسند بدين شرح است كه گفته اند من فقط براي طرفدرام مي خونم .فقط مي خونم كه اونها گوش كنند نه به خاطر شهرت و به خاطرپول و همينطوز اينکه ايشون گفته اند از خوانندگی پشيمون شدم شايد بهتر بود ايران می موندم و به همون کارآهنگسازی و نوازندگی می پرداختم!!... بدين ترتيب اين كنفرانس ادامه پيدا كرد. و در پايان نظرات مختلفي در مورد رفتن شادمهر و آلبوم وي گفته شد. وترانه هاي اين هنرمند را بصورت زنده توسط دوستداران وي اجرا شد.

اين كنسرت گرم و صميمي بين طرفدران خوب شادمهر تا ساعت 11 شب به طول انجاميد و سر انجام به پايان رسيد

و در همين جا اعلام مي شود كنفرانس بعدي شادمهر با حضور خود ايشان قبل از كنسرت وي انجام خواهد شد كه اخبار آن از طريق اين وبلاگ و سايت خيالي نيست اعلام خواهد شد.

در اينجا جا دارد از كساني كه در برگزاري اين كنفرانس نقش مهمي داشتند تشكر كنيم .از دوست عزيزم يوسف (مسئول سايت خيالي نيست) ،دوست خوبم كسري (مسئول وبلاگ خيالي نيست) و همه دوستان و عزيزاني كه براي محبوبيت اين هنرمند عزيز نهايت تلاش خود را مبذول مي دارند

  
نویسنده : اميد ; ساعت ۳:٠٩ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٧ تیر ،۱۳۸٢

سايت جديد با امكانات جديد

با سلام و خسته نباشيدی دوباره به همه دوستداران شادمهر عقيلی
پوزش ما را در به روز کردن اين وبلاگ بپذيريد...وب سايت جديد ما هم يعنی بوسه تقريبا راه اندازی شده ولی منتظر کارهای بهتر وبيشتر از جمله تمام ترانه های شادمهر.کليپ هاي مربوط به اين عزيز و همينطور ويدئو موزيك ها در اين سايت باشيد.توضيحات تكميل تر بزودي...
خبر جديد از شادمهر هم ايشان هنور در تدارك كنسرت هستند...
از شما دوستان هم تقاضا داريم سري هم به يكي از ديگر عاشقان شادمهر بزنيد و اين عزيز كه تازه شروع به وبلاگ نويسي كرده اند را ياري بفرماييد (آرزوي سبز)
موفق و پيروز باشيد...   
نویسنده : اميد ; ساعت ٥:٢٥ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٦ تیر ،۱۳۸٢

توضيحات بزودی

بدون هيچ مقدمه ای ببينيد ....
توضيحات بيشتر فردا...
  
نویسنده : اميد ; ساعت ٧:٠٤ ‎ق.ظ روز جمعه ٦ تیر ،۱۳۸٢